Informacja Wójta Gminy Włocławek na temat losowania przydomowych oczyszczalni ścieków

Wójt Gminy Włocławek informuje, iż w dniu 24.05.2016 r. o godzinie 09:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, budynek B, pierwsze piętro, odbędzie się losowanie podczas którego wylosowani zostaną przyszli użytkownicy przydomowych oczyszczalni ścieków. W losowaniu uczestniczyć mogą wszystkie zainteresowane osoby.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotowego losowania można uzyskać pod nr telefonu (54) 230-53-33.

Wójt Gminy Włocławek informuje, iż w dniu 14.04.2016 r. o godzinie 09:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, budynek B, pierwsze piętro, odbędzie się losowanie podczas którego wylosowani zostaną przyszli użytkownicy przydomowych oczyszczalni ścieków. W losowaniu uczestniczyć mogą wszystkie zainteresowane osoby.