Informacja w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Wójt Gminy Włocławek informuje, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Gminie Włocławek przyjmowane są w pokoju nr 10 lub pokoju nr 5 Urzędu Gminy w terminie do dnia 2 października 2015 r. (piątek) do godz. 15.00

Pełnomocnik komitetu wyborczego lub osoba upoważniona przez pełnomocnika komitetu wyborczego dokonuje zgłoszenia kandydatów na członków komisji na druku, którego wzór stanowi załącznik do Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011r.

/wzór druku do pobrania/

Osoba dokonująca zgłoszenia z upoważnienie pełnomocnika wyborczego komitetu wyborczego dołącza do zgłoszenia to upoważnienie lub jego kserokopię.

Siedziby obwodowych komisji wyborczych, granice obwodów głosowania oraz numer obwodu głosowania określa Obwieszczenie Wójta Gminy Włocławek z dnia 22 września 2015 r.

/Obwieszczenie/

/SG/