Herb mojej małej ojczyzny

Szanowni Państwo
Grupa Nieformalna "Józefowo, tu się dzieje" i Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś" z Józefowa serdecznie zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, zamieszkujących na terenie Gminy Włocławek i Powiatu Włocławskiego do udziału w konkursie plastycznym pt: "Herb mojej małej ojczyzny". Konkurs realizowany  jest w ramach  projektu pt: "Niesamowite herby miasta i gmin Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej".

Finansowanie projektu z konkursu "Szlak Opowieści Niesamowitych Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej" realizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz inicjatyw lokalnych "Lornetka" ze środków  Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

W załączeniu przesyłam plakat informacyjny oraz regulamin konkursu, oświadczenia i obowiązek informacyjny.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie załączonych materiałów.

Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś" z Józefowa

Regulamin Konkursu