Bal Wójta Gminy Włocławek w Świętosławiu

W świetlicy w Świętosławiu w Tłusty Czwartek na balu organizowanym przez Wójta Gminy Włocławek i organizatorów bawiły się z rodzicami i dziadkami dzieci z Kruszynka, Dębic, Kruszyna, Dobrej Woli, Świętosławia, Smólska i Poddębic. W trakcie zabawy w licznych konkursach zdobywano atrakcyjne nagrody. W indywidualnym konkursie tańca z balonikiem pierwsze miejsce zajął Łukasz Strulak, druga była Maja Głowacka która w dogrywce wykonując piękny szpagat pokonała Nadię Glińską. Zabawę uświetniły odwiedziny grupy zapustnej ze Świętosławia i z Wichrowic. Przebierańce porwały dzieci do świetnej zabawy. Atrakcją były zabawy dzieci z klaunami. Podczas licznych zabaw i konkursów dzieci otrzymały mnóstwo nagród.